Hrajeme

Přehled inscenací, ve kterých účinkuje Radim Vizváry.

Sólo

Od klasicke až po současnou pantomimu

Mozaika deseti pantomimických stylů v proměnách času. Pierot, groteska, butó, fyzická komedie, moderní mimické divadlo. Brilantní představení oceněné Cenou Thálie.

VIP

Iluzionistická pantomima

Metaforický obraz člověka, který se cítí být celebritou. Po odložení této masky ho však doběhne jeden velký strašák – samota.

Pejprbój

Poetická pantomima pro nejmenší

V dětské představivosti ožívá i tak obyčejná věc, jakou je kus papíru. Radim Vizváry ho promění ve fantastické výjevy z pohádkového světa a do děje zve i dětské obecenstvo.

Heroes

Inovativní inscenace propojující nový cirkus a pantomimu

Cesta do nevědomí člověka v kómatu po autonehodě. Kdo jsou jeho hrdinové? Lékaři, tělesné orgány, buňky nebo on sám? Tělo je bezvládné, ale uvnitř probíhá boj o život.

Mimjové

Dobrodružná podívaná pro celou rodinu

Mimstr a jeho žáci ovládají starodávné bojové umění mimjů. Společně se vydávají na dobrodružnou cestu, při které musí porazit zlou vládkyni temnoty. Napínavý příběh boje dobra proti zlu plný akrobacie, pantomimy a humoru.

Koukej, svět!

Hravé leporelo pro nejmenší

Vezměte nejmenší kluky a holky do divadla, aby mohli spolu s námi objevovat svět. Bez jediného slova jim ho přiblíží tři mimové.

Re:Kabaret

Kabaret v divadle Bolka Polívky

Skeče a stand-upy strefující se nejen do Brna a Brňanů, živá kapela na scéně a společné téma – zrcadlo. Ve dvou výstupech účinkuje Radim Vizváry jako speciální host.

SUNDAY NEUROSIS

Spojení současného tance a moderní pantomimy

Minimalistická sonda do duší zpoutaných nároky moderní civilizace. Ani při nedělní procházce neumíme zapomenout na stres všedních dnů.

Prague is burning

Excentrická show

Bláznivá módní přehlídka na motivy slavných dance battles v Harlemu 80. let. Rozproudí večírek nebo afterparty festivalu a nabije energií všechny diváky.

Homo 40

Provokativní mozaika ze světa gay komunity

Gayové, kteří už mají svůj coming out dávno za sebou a teprve na prahu čtyřicítky objevili seznamovací aplikaci Grindr. Nová zkušenost i příležitost poznat hranice své vlastní důstojnosti.